REFERENCIE

Pozrite sa na niektoré naše práce

Výmena izolačného dvoj-skla za troj-sklo 

Okno tvoria sklené tabule, ktoré sú oddelené dištančným rámikom. Medzisklený priestor je vyplnený vzácnym plynom. Tri sklené tabule majú lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako iba dve sklá. Zlepšujú celkový súčiniteľ prestupu tepla cez okno, a tým pádom aj znižujú vaše celkové náklady na prevádzku domu.

Oprava plastového okna po vlámaní.

V obci Jazernica sme boli zákazníčkou požiadaní o výmenu poškodeného kovania na okne po vlámaní, pričom sme si všimli aj toto poškodenie a preto sme jej ponúkli, že nemusí kvôli tomu meniť celé okno a že sa to dá vyriešiť takýmto elegantným spôsobom.

FIXNÉ okno prerobené na OTVÁRAVO-SKLOPNÉ okenné krídlo v Turčianskych Tepliciach

Zákazníčka nás oslovila či je u nej možné prerobiť fixné okno na  otváravo-sklopné, kde po obhliadke a konzultácií  vidíte úspešný výsledok.

Servis hliníkových dverí pre Cukráreň v Považskej Bystrici

Servisovali sme zostavu výkladu z hliníkových profilov. Na oboch krídlach bolo poškodené a nefunkčné kovanie takej značky, ktorá už nie je dostupná. Prevádzka sa nedala riadne uzamknúť a majiteľovi hrozilo, že krátko po záručnej dobe bude musieť vymeniť celý výklad. Celá situácia bola veľmi neštandardná  ale nakoniec sa nám podarilo všetko opraviť.

Servis plastových dverí v areáli Turčan pre Izoglobal, s.r.o.

V areáli Turčan sme riešili dlhodobé problémy s plastovými dverami. Von otváravé dvere, ktoré si po rokoch "sadli" sa nedali poriadne zavrieť a pri silnom vetre ich pravidelne páčilo o špaletu. Nakoniec sa odtrhli od pôvodného kotvenia a stali sa nefunkčné. Dvere sme prekotvili pomocou turboskrutiek, nastavili do správnej polohy pre bezproblémové zatváranie, vymenili zlomené dverné zástrče a namontovali samozatvárače s aretačným ramenom. 

Servis plastových dverí na predajni SPOJMART v Martine

V tomto prípade sme riešili pokazený a nefunkčný dverný zámok na plastových dverách v uzamknutej polohe. Dvere sme núdzovo otvorili bez poškodenia a dverný zámok nahradili za nový.

Servis vchodových hliníkových dverí Martin-Záturčie

V Záturčí sme servisovali hliníkové vchodové dvere. Na dverách chýbal spojovací uholník a preto sa jednotlivé profily od seba oddeľovali a spôsobovali nefunkčnosť zatvárania. Estetická závada bola v množstve dier na dverách po viacerých montážach samozatváračov. Nahradili sme chýbajúci uholník, čím sa stali dvere opäť funkčné. Nastavili sme ich do správnej polohy. Diery po predošlom vŕtaní sa prekryli a samozatvárač namontovali do interiérovej strany. 

Výmena navijáka a šnúry na plastovej rolete

Na plastových roletách sa po rokoch používania zvyknú ako prvé roztrhnúť šnúry. Od tohoto momentu sa dá vytiahnúť roleta len po prvý uzol.