REFERENCIE

Pozrite sa na niektoré naše práce

Výmena izolačného 2skla za 3sklo 

Okno tvoria sklené tabule, ktoré sú oddelené dištančným rámikom. Medzisklený priestor je vyplnený vzácnym plynom. Tri sklené tabule majú lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako iba dve sklá. Zlepšujú celkový súčiniteľ prestupu tepla cez okno, a tým pádom aj znižujú vaše celkové náklady na prevádzku domu.

Oprava plastového okna po vlámaní.

V obci Jazernica, okr. Turčianske Teplice sme elegantným spôsobom vyriešili poškodenie po vlámaní namiesto výmeny celého okna s rámom.

FIXNÉ okno prerobené na OTVÁRAVO-SKLOPNÉ okenné krídlo v Turčianskych Tepliciach

Prerobenie okien na otváravo-sklopné. Terchová.

Výmena tesnenia a nastavenie okien

V roku 2018 sme na budove Regionálneho úradu verejného zdravotníctva - Čadca vymenili 1300 metrov tesnenia a nastavili do správnej polohy 500 ks okien

Servis hliníkových dverí pre Cukráreň v Považskej Bystrici

Servisovali sme zostavu výkladu z hliníkových profilov. Na oboch krídlach bolo poškodené a nefunkčné kovanie takej značky, ktorá už nie je dostupná. Prevádzka sa nedala riadne uzamknúť a majiteľovi hrozilo, že krátko po záručnej dobe bude musieť vymeniť celý výklad. Celá situácia bola veľmi neštandardná  ale nakoniec sa nám podarilo všetko opraviť.

Výmena kovania MACO na okennom krídle v kúpeľni - Mestská časť Ľadoveň - Martin

Servis vchodových hliníkových dverí Martin-Záturčie

V Záturčí sme servisovali hliníkové vchodové dvere. Na dverách chýbal spojovací uholník a preto sa jednotlivé profily od seba oddeľovali a spôsobovali nefunkčnosť zatvárania. Estetická závada bola v množstve dier na dverách po viacerých montážach samozatváračov. Nahradili sme chýbajúci uholník, čím sa stali dvere opäť funkčné. Nastavili sme ich do správnej polohy. Diery po predošlom vŕtaní sa prekryli a samozatvárač namontovali do interiérovej strany. 

Výmena navijáka a šnúry na plastovej rolete

Na plastových roletách sa po rokoch používania zvyknú ako prvé roztrhnúť šnúry. Od tohoto momentu sa dá vytiahnúť roleta len po prvý uzol. 

Aj s takýmito poškodeniami sa stretávame v našej praxi