REFERENCIE

Pozrite sa na niektoré naše práce

Servis hliníkových dverí pre Cukráreň v Považskej Bystrici

Servisovali sme zostavu výkladu z hliníkových profilov. Na oboch krídlach bolo poškodené a nefunkčné kovanie takej značky, ktorá už nie je dostupná. Prevádzka sa nedala riadne uzamknúť a majiteľovi hrozilo, že krátko po záručnej dobe bude musieť vymeniť celý výklad. Celá situácia bola veľmi neštandardná  ale nakoniec sa nám podarilo všetko opraviť.

Servis plastových dverí v areáli Turčan pre Izoglobal, s.r.o.

V areáli Turčan sme riešili dlhodobé problémy s plastovými dverami. Von otváravé dvere, ktoré si po rokoch "sadli" sa nedali poriadne zavrieť a pri silnom vetre ich pravidelne páčilo o špaletu. Nakoniec sa odtrhli od pôvodného kotvenia a stali sa nefunkčné. Dvere sme prekotvili pomocou turboskrutiek, nastavili do správnej polohy pre bezproblémové zatváranie, vymenili zlomené dverné zástrče a namontovali samozatvárače s aretačným ramenom. 

Servis plastových dverí na predajni SPOJMART v Martine

V tomto prípade sme riešili pokazený a nefunkčný dverný zámok na plastových dverách v uzamknutej polohe. Dvere sme núdzovo otvorili bez poškodenia a dverný zámok nahradili za nový.

Servis vchodových hliníkových dverí Martin-Záturčie

V Záturčí sme servisovali hliníkové vchodové dvere. Na dverách chýbal spojovací uholník a preto sa jednotlivé profily od seba oddeľovali a spôsobovali nefunkčnosť zatvárania. Estetická závada bola v množstve dier na dverách po viacerých montážach samozatváračov. Nahradili sme chýbajúci uholník, čím sa stali dvere opäť funkčné. Nastavili sme ich do správnej polohy. Diery po predošlom vŕtaní sa prekryli a samozatvárač namontovali do interiérovej strany. 

Výmena navijáka a šnúry na plastovej rolete

Na plastových roletách sa po rokoch používania zvyknú ako prvé roztrhnúť šnúry. Od tohoto momentu sa dá vytiahnúť roleta len po prvý uzol.