SLUŽBY

OPRAVA


Máme vytvorené skladové zásoby pre okamžité odstránenie najčastejších porúch okien a dverí. Vieme rýchlo reagovať za pomoci širokej sieti dodávateľov komponentov a náhradných dielov. Ponúkame riešenia aj pri nedostupnosti náhradných dielov alebo neštandardných  situáciách.

ÚDRŽBA

Údržba výrazne predlžuje životnosť a funkčnosť okien, dverí a ich súčastí. Kovanie na plastovom okne sa napríklad odporúča výrobcami premazať 1 - 2 x ročne a má to svoj význam. Pri premazaní kovania sa ale starostlivosť o okná nekončí. Využitím nášho výhodného balíka ÚDRŽBA predídete drahým a zbytočným opravám v budúcnosti. 

DODATOČNÁ MONTÁŽ

Ak chcete dodatočne zmeniť, zlepšiť alebo doplniť nejakú funkciu na okne alebo dverách, tak sme tu pre Vás. Dorobenie sklopného otvárania alebo dodatočne namontovať balkónový zacvakávač nie je problém. Kontaktujte nás a povedzte čo by ste chceli dodatočne namontovať.

VÝMENA

Po rokoch používania je nutné niektoré časti okien a dverí vymeniť. Príčinou býva zanedbaná údržba, nekvalitný materiál alebo životnosť produktu. Nemusíte vymieňať celé okná, informujte nás o Vašom probléme a my Vám ponúkneme riešenie.

TIENIACA TECHNIKA

V našej ponuke nájdete tiež predaj, montáž a servis tieniacej techniky. Ak chcete vymeniť staré žalúzie za nové alebo Vám chýba sieťka proti hmyzu, ponúkame Vám výrobky vysokej kvality s predĺženou zárukou na 4 roky od výrobcu SERVIS CLIMAX a.s.